Integracja zimowa dla grup

Jeśli chcesz zorganizować niezapomnianą integrację dla grupy, zapraszamy do Zakopanego na najlepszą wyprawę skuterami śnieżnymi.

To doskonała okazja do poznania nowych ludzi, nawiązania przyjaźni i współpracy, a także dobrej zabawy oraz relaksu. Wyprawa skuterami śnieżnymi w Zakopanem to idealna propozycja na wyjątkową przygodę w górach, która na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Oto 5 pomysłów na zimową integrację dla grupy:

1. Wyścig skuterów śnieżnych? Dlaczego, nie! Zawody na wyznaczonej trasie i sprawdzenie, kto jest najszybszy i najsprytniejszy na skuterze — brzmi ciekawie! Możecie też podzielić się na drużyny i rywalizować o nagrody lub po prostu świetnie bawić się w pojedynkę.

2.  Safari fotograficzne. Z nami wybierzcie się na wycieczkę w miejsca, które oczarują Was widokami.  Wspólne selfie lub grupowe zdjęcia na tle gór to okazja do wielu późniejszych wspomnień! Zimowa integracja dla grup — gwarantowana!

3. Ognisko i góralski poczęstunek. Po dniu pełnym przygód na skuterach śnieżnych nic tak nie rozgrzeje jak ognisko i przepyszne regionalne jedzenie. Ta chwila odpoczynku to także świetna okazja do rozmów i lepszego poznania. Jeśli z kolei chcecie poznać kulturę i tradycje regionu, w którym się znajdujecie, musicie koniecznie spróbować lokalnych specjałów kulinarnych — oscypka, kwaśnicy, moskoli, miodu pitnego czy góralskiego grzańca.

4. Zabawa w śniegu. Jeśli macie ochotę na trochę dziecięcej radości, możecie ulepić bałwana, obrzucić się śnieżkami lub zrobić aniołka. Wielki napis na śniegu z nazwą firmy zapewne przyda się w przyszłości … choćby do reklamy firmy, w której pracuje wspaniała grupa.

5. Relaks w termach. Po wyprawie na skuterach śnieżnych  możecie odwiedzić pobliskie termy i skorzystać z basenów, saun, jacuzzi i innych atrakcji.  Zakopane to miejsce, gdzie naprawdę odpoczniecie w grupie i będziecie dobrze się bawić!

Integracja zimowa dla grup? Oczywiście w Zakopanem na skuterach śnieżnych!