Site icon skutery.pl

Integracja zimowa dla grup

Jeśli chcesz zorganizować niezapomnianą integrację dla grupy, zapraszamy do Zakopanego na najlepszą wyprawę skuterami śnieżnymi.

To doskonała okazja do poznania nowych ludzi, nawiązania przyjaźni i współpracy, a także dobrej zabawy oraz relaksu. Wyprawa skuterami śnieżnymi w Zakopanem to idealna propozycja na wyjątkową przygodę w górach, która na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Oto 5 pomysłów na zimową integrację dla grupy:

1. Wyścig skuterów śnieżnych? Dlaczego, nie! Zawody na wyznaczonej trasie i sprawdzenie, kto jest najszybszy i najsprytniejszy na skuterze — brzmi ciekawie! Możecie też podzielić się na drużyny i rywalizować o nagrody lub po prostu świetnie bawić się w pojedynkę.

2.  Safari fotograficzne. Z nami wybierzcie się na wycieczkę w miejsca, które oczarują Was widokami.  Wspólne selfie lub grupowe zdjęcia na tle gór to okazja do wielu późniejszych wspomnień! Zimowa integracja dla grup — gwarantowana!

3. Ognisko i góralski poczęstunek. Po dniu pełnym przygód na skuterach śnieżnych nic tak nie rozgrzeje jak ognisko i przepyszne regionalne jedzenie. Ta chwila odpoczynku to także świetna okazja do rozmów i lepszego poznania. Jeśli z kolei chcecie poznać kulturę i tradycje regionu, w którym się znajdujecie, musicie koniecznie spróbować lokalnych specjałów kulinarnych — oscypka, kwaśnicy, moskoli, miodu pitnego czy góralskiego grzańca.

4. Zabawa w śniegu. Jeśli macie ochotę na trochę dziecięcej radości, możecie ulepić bałwana, obrzucić się śnieżkami lub zrobić aniołka. Wielki napis na śniegu z nazwą firmy zapewne przyda się w przyszłości … choćby do reklamy firmy, w której pracuje wspaniała grupa.

5. Relaks w termach. Po wyprawie na skuterach śnieżnych  możecie odwiedzić pobliskie termy i skorzystać z basenów, saun, jacuzzi i innych atrakcji.  Zakopane to miejsce, gdzie naprawdę odpoczniecie w grupie i będziecie dobrze się bawić!

Integracja zimowa dla grup? Oczywiście w Zakopanem na skuterach śnieżnych!

Exit mobile version