BUGGY Zakopane Side by Side Vehicle

Spędzasz urlop w Zakopanem? To idealna okazja by przeżyć prawdziwą przygodę w górach! Jeśli lubisz aktywny wypoczynek i sporty motorowe to jesteś w doskonałym miejscu. Na Podhalu oprócz pięknych widoków możesz cieszyć się zróżnicowanym, górzystym terenem z wieloma niespodziankami i przeszkodami na trasie!

Jak to zrobić? Wybierz się z nami na prawdziwe safari po Podhalu, czyli wyprawę pojazdami Buggy. Czekają na Ciebie nowe modele buggy marki CanAm z rocznika 2020. 

Chciałbyś przeżyć przygodę autami buggy, ale nigdy nie jeździłeś takim pojazdem ani quadem? To tak jak większość naszych Klientów. Dlatego każdą wycieczkę buggy prowadzi doświadczony w terenie Przewodnik na własnym pojeździe. Zrobi on także przed startem instruktaż byś poznał buggy i komfrotowo się nim poruszał.

Auto Buggy, które znane jest także jako UTV, SSV lub Side by Side Vehicle to coś pomiędzy quadem a samochodem. Jest wyjątkowo komfortowy, dzięki czemu jest to także piękna przygoda dla Pań oraz dzieci. Jednocześnie buggy doskonale radzi sobie w terenie - nawet lepiej niż Quad!

Każda wyprawa autami Buggy startuje z centrum Zakopanego. Trasa biegnie ok. 50% asfaltem a 50% w terenie. Podczas wyprawy docieramy w dzikie zakątki Podhala.

Wycieczka autami Buggy to doskonała zabawa, szczypta adrenaliny i wyjątkowy czas spędzony blisko przyrody. 

ZAREZERWUJ TERAZ!

TOP